GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 11642243
nr 1164 2243
Vas
Kina, 1800-tal, höjd: 23 cm
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 februari 2018
kl 19:00:16
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr